Дроздик Дмитро
Дроздик Дмитро
Старший инструктор тренажерного зала, персональный тренер
Основні напрямки діяльності: сrossfit, реабілітація, міофасціальний реліз, підготовка до змагань (менторство)
Стрельцова Ольга
Стрельцова Ольга
Инструктор тренажерного зала, персональный тренер
Сертифікований фітнес-інструктор в напрямках: fitness trainer, functional training, instructor tabata, instructor stretching, instructor of jumping, functional loops, resistance bands, training with bosu, instructor gliding, step instructor
Стахієв Борис
Стахієв Борис
Инструктор тренажерного зала, инструктор групповых программ, персональный тренер
Кизильштейн Ігор
Кизильштейн Ігор
Тренер по каратэ, персональный тренер
Бронзовий призер чемпіонату світу з шотокан-карате в Італії
Полунін Іван
Мироненко Віталій
Мироненко Віталій
Персональный тренер
Сертифікований тренер тренажерного зала
Вергілес Станіслав
Ткаченко Олена
Ткаченко Олена
Инструктор групповых программ, персональный тренер
Сертифікований тренер Body Flex
Плужник Ірина
Плужник Ірина
Персональный тренер
Основні напрямки: оздоровчий фітнес, реабілітація, пілатес, stretching
Потоцька Тетяна
Потоцька Тетяна
Персональный тренер
Сертифікований тренер тренажерної зали
Діюча атлетка федерації бодібілдингу ifbb
Микита Кіщак
Перцева Ангелина
Дьяченко Дарья
Дьяченко Дарья
Инструктор групповых программ, персональный тренер
Сертифицированный персональный тренер, тренер силового и функционального направления
Юлия Захарова
Юлия Захарова
Инструктор групповых программ, инструктор детского направления, персональный тренер
Кандидат у майстри спорту з спортивної гімнастики
Сертифікований тренер тренажерної зали
Сара Теймурова
Сара Теймурова
Инструктор групповых программ, инструктор детского направления, персональный тренер
Інна Кучеева
Ірина Катічева
Носенко Анатолій
Скрипченко Олександр
Скрипченко Олександр
Тренер по боксу
Майстер спорту з боксу Сертифікований тренер за напрямком: бойові програми
Сидорчук Вадим
Сидорчук Вадим
Инструктор групповых программ, персональный тренер
Сертифікований тренер тренажерної зали
Майстер спорту України з велосипедного спорту на шосе
Махота Оксана
Махота Оксана
Инструктор групповых программ, персональный тренер
Майстер спорту України з дзюдо
Сертифікований тренер з напрямків: функціональний тренінг, силовий тренінг, дитячі напрямки
Плигин Денис
Плигин Денис
Инструктор групповых программ, инструктор детского направления, персональный тренер
TRX qualification: рівні
Suspension training
Functional training
Group training
Sport medicine
Trigger point
Думанський Святослав
Лопатнюк Артур
Пирогова Карина
Пирогова Карина
Инструктор по плаванию
Кандидат у майстри спорту з плавання
Сертифікований спеціаліст з аквафітнесу
Хмара Руслан
Хмара Руслан
Инструктор по плаванию
Майстер спорту України з сучасного п’ятиборства Кандидат у майстри спорту з плавання Кандидат у майстри спорту з фехтування.
Коваленко Богдан
Коваленко Богдан
Тренер тренажерного зала
Сертифікований тренер з напрямку «інструктор тренажерного залу»
Очкалова Марина
Очкалова Марина
Инструктор групповых программ, инструктор детского направления, персональный тренер
Тренер групових програм (zumba, stretching)
Заворотняк Роман
Заворотняк Роман
Инструктор по йоге, персональный тренер
Сертифікований тренер з напрямку хатха-йога
Токмакова Світлана
Токмакова Світлана
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Дипломований спеціаліст в області фізичного виховання та спорту
Кандидат у майстри спорту з плавання
Коба Надія
Коба Надія
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Діюча рекордсменка України
Майстер спорту міжнародного класу з плавання
Tsunami Eco-Fitness
Tsunami Eco-Fitness
Фітнес-простір
Новий ергономічний та інноваційному фітнес-простір з ультрасучасним обладнанням та командою досвідчених кваліфікованих тренерів!
Дмитрий
Лиза
Алексеєнко Фелікс
Алексеєнко Фелікс
Инструктор по плаванию
Майстер спорту України зі стрибків у воду
Кандидат у майстри спорту з плавання
Чемпіон України зі стрибків у воду