Бронювання пройшло успішно!

Ваше бронювання успішно завершено, підтвердження буде надіслано вам на вказаний Вами e-mail, також повідомленням на телефон.

Для додаткових питань, контактні номери:
+38 068 90 000 10 +38 068 90 000 20

На головну

Готель у Дніпрі

 

 

 

 

Якщо ви шукаєте готель у Дніпрi - сміливо вибирайте SPA готель ЦУНАМІ! Єдиний готель у Дніпрі та один з небагатьох готелів в Україні та Європі, що надають широкий комплекс послуг з оздоровлення та відпочинку. Один з найкращих серед готелів та Дніпра (Дніпропетровськ), ЦУНАМІ – справжній spa курорт в історичному центрі великого міста, вдале розташування та найширший вибір послуг зможуть оцінити всі гості, – від бізнесменів, які прибули до Дніпра для ділових зустрічей, до відпочиваючих, яких приваблюють затишок готелю та чудовий SPA, рівних якому немає у місті та, можливо, у всій Україні.

 

 

В готелі ЦУНАМІ – 62 комфортні номери категорій Делюкс, Люкс и Стандарт– усі номери преміум та бізнес рівня, площею від 30 кв.м у категорії Стандарт до 110 кв.м у дворівневих номерах Делюкс. Цікаві дизайнерські рішення в оформленні номерів задовольнять будь-який, навіть найвибагливіший смак. від легких, життєрадісних Стандартів у «фруктовому» стилі та теплих тонів мінімалістських бізнес-номерів до вишуканості та гармонійності дворівневих тематичних делюксів.

 

Цунамі може пишатися не тільки цікавим і якісним виконанням номерів, головне – це мальовничий, що не має аналогів в Україні та один з найкращих у Європі, чарующий SPA, що займає 3 поверхи площею понад 2,5 тис. кв.м. У SPA Цунамі до послуг гостей – величезний Банний комплекс, що об'єднав усілякі банні культури світу, басейни з водою різної температури, spa над басейном, різноманітний вибір масажів від класичних до ексклюзивних, аюрведичний напрямок, spa-процедури з догляду за тілом, сучасна косметологія.

 

І ще одна з переваг ЦУНАМІ – чудово обладнаний Фітнес-центр. З кардіозоною, кількома залами тренажерів, зручними залами для групових та індивідуальних тренувань; з чудовим тренерським складом та якісним підбором сучасних фітнес-напрямків.

 

 

 

Розташування

 

Розташований SPA готель ЦУНАМІ за адресою: Україна, м. Дніпро, пл. Соборна, 12 – це історичний центр Дніпра. Поблизу протікає річка Дніпро та на Монастирському острові розкинувся чудовий парк, закладений ще у 18 столітті; на Соборній площі та навколо неї розташовані пам'ятники історії та культури, пам'ятки міста – Спасо-Преображенський собор, будинок-музей Яворницького, Історичний та художній музеї.

 

Інфраструктура

 

• Готель – 62 номери категорій Делюкс, Люкс, Стандарт
• SPA
• Фітнес-еко-фiтнес простiр
• Ресторани

 

 

 

На сайті працює онлайн бронювання – При бронюванні з сайту без оплати знижка на проживання 5%, при бронюванні та оплаті знижка 10%.

 

Забронювати номер

 

Підтвердження бронювання приходить автоматично на вказаний під час бронювання e-mail. 

 

 

Правила надання послуг у SPA-готелі ЦУНАМІ