Бронювання пройшло успішно!

Ваше бронювання успішно завершено, підтвердження буде надіслано вам на вказаний Вами e-mail, також повідомленням на телефон.

Для додаткових питань, контактні номери:
+38 068 90 000 10 +38 068 90 000 20

На головну

Басейни та джакузі

 

БАСЕЙН «ВЕЛИКИЙ»

 

Басейн із водою комфортної температури. Оснащений двома системами протитечії води та спеціальними «гідромасажними гарматами», що дозволяють масажувати підшкірні тканини та м'язи. Розмір басейну 12 х 8 м

 

 

БАСЕЙН «МОРСЬКИЙ»

 

Невеликий басейн із теплою морською водою

 

 

БАСЕЙН «ЛЬОДЯНИЙ»

 

Невеликий басейн із холодною водою біля російської лазні

 


БАСЕЙНИ ЯПОНСЬКИХ БАНЬ


Невеликі басейни з холодною водою (порядка + 4°C). Невід'ємна частина японської лазні. Знаходиться в Банному залі та в зоні Aurum

 

БАСЕЙН «ГРОТ»


Невеликий басейн із дуже холодною водою (+ 7°C) у зоні Aurum

 


ДЖАКУЗІ


Ванни джакузі – це термотерапія (зігрівальна дія), водні процедури та масаж. На початку 20 століття була винайдена перша гідромасажна ванна із зануренням безпосередньо в неї насоса, що створює ефект теплої вируючої води. Прославили своє прізвище італійські брати Джакузі, чиє ім'я стало загальним для позначення ванн з гідромасажем.
Користь гідромасажу безперечна. Це і швидкий спосіб схуднення шляхом стимуляції розщеплення жирів, і спосіб формування гарної фігури, зменшення целюліту та жирових відкладень.
Під впливом гідромасажу відновлюються рухові функції, знімається тяжкість, що накопичилася, і зменшується схильність до спазмів. Стінки судин відновлюють свою еластичність і зміцнюються, покращується кровообіг, і, як наслідок, – робота серця. Прискорюється обмін речовин, підвищуються захисні сили організму.
Підводний масаж шліфує шкіру, клітини шкіри насичуються киснем, структура та колір шкіри покращуються, підвищується її тонус.
Дуже корисні сеанси гідромасажу в стресові періоди для організму. восени та навесні