Бронювання пройшло успішно!

Ваше бронювання успішно завершено, підтвердження буде надіслано вам на вказаний Вами e-mail, також повідомленням на телефон.

Для додаткових питань, контактні номери:
+38 068 90 000 10 +38 068 90 000 20

На головну

Сніжна та Соляна кімнати

Снігова кімната

 

Особливості:
Т= - 16 °СЯк добре після спекотної лазні з віником пірнути в снігову кучугуру!! Будь ласка – Снігова кімната! Знаходиться безпосередньо в банному залі, до неї є доступ з будь-яких саун, що палають жаром. Розітріть чистим сніжком розпалене тіло — полегшення після спекотної сауни, відчуття свіжості та легкості настає миттєво!
А яке тренування для серця, судин, шкіри! Значимість Снігової кімнати підвищується ще й тим, що вона може самостійно виступати в якості лікувальної лазні для тих, кому гаряча суха або волога пара протипоказана. Кріотерапевтичний ефект має загальнооздоровчий, омолоджуючий вплив на шкіру і весь організм в цілому. Запускаються в посиленому режимі імунні та відновлювальні механізми, гармонізуються обмінні процеси, від організму потрібно більше енергетичних витрат, що відкриває перспективи у боротьбі з надмірною вагою та целюлітом, причому без будь-яких негативних побічних явищ.
Температура в приміщенні кімнати до мінус 16°С. З, сніг йде постійно, створюється він із чистої відфільтрованої води та повітря — без жодних хімічних речовин! — за допомогою системи фреонових холодильних агрегатів та установок виробництва KLAFFS.

 

 

Соляна кімната для відпочинку

 

Після лазень, різноманітних водних процедур та купань можна розслабитися та відпочити у соляній кімнаті відпочинку. Багато теплових процедур супроводжуються потовиділенням та іншими реакціями, що продовжуються вже після закінчення процедури. Найкраще в цей час відпочити, лежачи на кушетці, загорнувшись у лазневий халат або вовняну ковдру. Пара годин сну в кімнаті з соляними кристалами мертвого моря, зручні лежаки, м'які ковдри з верблюжої вовни, легка ненав'язлива музика та приглушене світло повною мірою дадуть Вам відчуття відпочинку та спокою.

Система солетерапії, встановлена ​​в кімнаті відпочинку SPA-центру «Цунамі», створює відчуття морського бризу, збагаченого сіллю та мінеральними речовинами. Широко відома та документально підтверджена користь для здоров'я від сольових інгаляцій:


- Соляний «пар» проходить дихальними шляхами, досягаючи навіть найменших відгалужень у легенях. При цьому сіль, що міститься в «парі», надає осмотичний ефект на клітини, внаслідок чого вони виділяють воду. Як наслідок – дихальні шляхи помітно збільшуються, організм отримує більше кисню.
- Соляний «пар» також проникає у шари шкіри, надаючи зволожуючий ефект. Це можна побачити, відчувши бархатистість шкіри. Навіть при відвідуваннях 1-2 рази на тиждень відчутний ефект для шкіри настає досить швидко.
- Лікування захворювань дихальних шляхів та носових пазух значно спрощується після відвідувань соляної кімнати, полегшується їх протікання.
- Головний біль та відчуття втоми можуть зникнути вже після одного відвідування соляної кімнати.
- Вплив атмосфери «живого повітря» особливо цінно як немедикаментозне лікування алергічних захворювань у дітей.
- Достатньо всього одну годину на день подихати соляним повітрям, щоб збалансувати імунну систему, відновити сили та отримати загальнотерапевтичний ефект.У соляній кімнаті відпочинку система кольоротерапії «Хвиля мрій» створює колірні хвилі, різні фігури, що перетікають з однієї в іншу, фантастичні образи та квіти проектуються на стіни кімнати. Складається враження нереальності того, що відбувається, мінливі картини зачаровують, і Ви непомітно і плавно занурюєтеся в сон. спокійний та здоровий