Бронювання пройшло успішно!

Ваше бронювання успішно завершено, підтвердження буде надіслано вам на вказаний Вами e-mail, також повідомленням на телефон.

Для додаткових питань, контактні номери:
+38 068 90 000 10 +38 068 90 000 20

На головну

категорія Premium Deluxe

Делюкс Бизнес 416-420

Premium Deluxe Бізнес, № 416 - 420

Premium Deluxe Бізнес, № 416 - 420

Категорія номера Premium Deluxe

Дворівневий номер

Площа 60 кв. м.

Джакузі

 

Зупинятися у Делюксі «Бізнес» — суцільне задоволення. Стримані кольори і витончений інтер'єр припадуть до смаку любителям класики. На окрему увагу заслуговує вигляд: з вікон ви будете милуватися сквером у центрі Соборної площі та Преображенським собором.

ДеЛюкс 422-424

Premium Deluxe Бізнес, № 421 - 425

Premium Deluxe Бізнес, № 421 - 425

Категорія Premium Deluxe

Площа від 66 до 69 кв. м. 

2-рівневий дизайнерський номер

Джакузі

 

Двохуровневий та неймовірно просторий, площею від 66 до 69 кв.м, — у ньому є все, що так необхідне для комфортного перебування. На першому поверсі просторий хол з м'яким диваном та телевізором, для вечорів, коли хочеться просто розслабитись і ні про що не думати. 

DeLuxe Greece

Premium Deluxe Греція №509

Premium Deluxe Греція №509

Категорія Premium Deluxe

Площа 61 кв.м

2-рівневий дизайнерський номер

Диван та двоспальне ліжко

 

Простота в гармонійному поєднанні з минулим, античною красою грецького стилю, втілити мрії в реальність, благо, що це не так вже й складно і означає – можливо. Нічого немає краще за спокійну колірну гамму. Натуральних матеріалів, дерев'яних стель, простору та різноманітність неповторних елементів. Номер обладнаний системою додаткової подачі кисню.

 

Подарункові карти

 

Подарункова картка – найкращий подарунок, який оцінять і жінки, і чоловіки. Сума, яка як подарунок буде покладена на карту, може бути витрачена на будь-які послуги нашого комплексу – послуги SPA, Фітнесу, Готелю або Ресторану. А також у ресторанно-готельному комплексі - Bartolomeo Best River Resort.

Замовити \ поповнити картку