Бронювання пройшло успішно!

Ваше бронювання успішно завершено, підтвердження буде надіслано вам на вказаний Вами e-mail, також повідомленням на телефон.

Для додаткових питань, контактні номери:
+38 068 90 000 10 +38 068 90 000 20

На головну

категорія Royal Deluxe

DeLuxe Scandinavia

Royal Deluxe Скандинавія, №510

Royal Deluxe Скандинавія, №510

Категорія Royal Deluxe

Площа 66 кв.м

2-рівневий дизайнерський номер

Диван та двоспальне ліжко

 

Високий рівень комфорту, створений за рахунок використання виключно натуральних матеріалів та текстилю, м'яких колірних рішень, продуманого мінімалізму під час заповнення внутрішнього простору, використання природних елементів декору.

номера_делюкс_loft

Royal Deluxe Loft, № 511

Royal Deluxe Loft, № 511

Категорія Royal Deluxe

Площа 60 кв.м

2-рівневий дизайнерський номер Диван та двоспальне ліжко

 

Loft — як стиль життя, дух свободи і творчості, відмова від загальноприйнятих норм і необмежений простір для цього дивовижного поєднання старого і нового, минулого і сьогодення. Архітектурною особливістю номера лофт є високі стелі та величезні вікна, що пропускають максимум природного освітлення. Номер обладнаний системою додаткової подачі кисню.

делюкс_номера_индия1

Royal Deluxe Індія № 512

Royal Deluxe Індія № 512

Категорія Royal Deluxe

Площа 61 кв.м

2-рівневий дизайнерський номер Диван та двоспальне ліжко

 

Розкіш, вишукування і тонкий смак поєднується з неймовірним людським аскетизмом, скромністю та простотою. Що таке індійський стиль? Це коктейль, змішаний з яскравих кольорів, різноманітних фактур та чудово виготовлених меблів. Подібний дизайн не можна переплутати чи порівняти з чимось іншим, він має чіткі структурні принципи та основні традиційні характеристики. Номер обладнаний системою додаткової подачі кисню.

 

Подарункові карти

 

Подарункова картка – найкращий подарунок, який оцінять і жінки, і чоловіки. Сума, яка як подарунок буде покладена на карту, може бути витрачена на будь-які послуги нашого комплексу – послуги SPA, Фітнесу, Готелю або Ресторану. А також у ресторанно-готельному комплексі - Bartolomeo Best River Resort.

Замовити \ поповнити картку