Бронювання пройшло успішно!

Ваше бронювання успішно завершено, підтвердження буде надіслано вам на вказаний Вами e-mail, також повідомленням на телефон.

Для додаткових питань, контактні номери:
+38 068 90 000 10 +38 068 90 000 20

На головну

Лазні та сауни

 Графік роботи SPA

 

 

Римська лазня

 

Особливості:
Т = +40 +60 C
вологість 100%

Це лазня з найвищою відносною вологістю повітря — близько до 100%. Шкіра набуває здорового кольору, матового блиску, стає бархатистою на дотик. Густа пара обволікає тіло і м'яко прогріває його при температурі 43-48 °C, поступово розслаблюючи всі м'язові затискачі, відновлює бадьорість і працездатність.
Римська лазня SPA-центру «Цунамі» обладнана системою повітряного душу, системою подачі теплої та холодної води до приміщення лазні, системою підігріву підлоги та сидінь. Усередині встановлено музичний центр, особливе освітлення — «зоряне небо». Місткість лазні 8-12 чол.

 

 

Слов'янська Мовниця

 

Особливості:
Т=+60 +90 С
вологість 30 – 60%

Слов'янська Мовниця ("мовниця" - від "мити", - старовинна назва лазні) - лазня, за температурою та вологістю близька до традиційної російської лазні. З відмінностей та особливостей - «холодний грот» та будиночок відпочинку у старослов'янському стилі...
У парній традиційна піч кам'янка дає можливість піддавати жару за бажанням, хлюпнувши води на гаряче каміння печі, створюючи "парові поштовхи". Повітря заповнюється насиченою водяною парою, температура «туманного» повітря піднімається до 60-90 °С. При відвідуванні лазні посилюється кровообіг у шкірі, підшкірній клітковині, прискорюється обмін речовин, відкриваються пори, виводяться токсини – йде очищення шкіри організму загалом. Як результат – підвищення витривалості, працездатності, опірності організму до простудних захворювань.

Обов'язковий лазневий головний убір! Допускається вживання таких напоїв як квас, морс, чай, натуральний сік. Виключаються алкогольні напої, зокрема. та пиво.

Після лазні – душ чи сніжна кімната. Потім – басейн. І обов'язково – відпочинок.
 

 

Процедури у лазні Слов'янська Мовниця


Масаж віником та пивний (медовий) пілінг

Процедура починається з прогрівання ніг у трав'яному настої, що посилює циркуляцію крові та готує організм до початку основної процедури. Потім масаж віником та пілінг (пивний або медовий), які очищають та посилюють кровообіг у шкірі, підшкірній клітковині, м'язах. Сприяють активації обміну речовин.
 

Банна процедура ЛИПКА

Парка віником із липи з додаванням на камені липового настою, який необхідний для оздоровлення організму в цілому, і незамінний при грипі та застудних захворюваннях. . Наприкінці процедури – липовий чай.
 

Банна процедура БЕРІЗКА

Парку березовим віником із подачею на каміння березового настою. Цінність процедури в тому, що фітонциди берези більш глибоко впливають на альвеоли легень, тим самим сприяючи їх очищенню та покращенню їхньої роботи
 

Комплексна процедура

Процедура починається з прогрівання ніг у трав'яному настої, що посилює циркуляцію крові та готує організм до початку основної процедури. Потім масаж-пілінг з хріном в будиночку відпочинку, масаж віником і пілінг (пивний або медовий) у лазні, які сприяють очищенню та посиленню кровообігу в шкірі, підшкірній клітковині, м'язах. Сприяють активації обміну речовин та виведенню токсинів. Наступний етап - контрастні процедури та глиняна аплікація на все тіло. Потужний детокс ефект. Обмивання ароманастоєм.
Дає прекрасний омолоджуючий, оздоровлюючий та релаксуючий ефект.
 

Комплексна процедура та маска

Процедура починається з прогрівання ніг у трав'яному настої, що посилює циркуляцію крові та готує організм до початку основної процедури. Потім масаж-пілінг з хріном в будиночку відпочинку, масаж віником і пілінг (пивний або медовий) у лазні, які сприяють очищенню та посиленню кровообігу в шкірі, підшкірній клітковині, м'язах. Сприяють активації обміну речовин та виведенню токсинів. Наступний етап - контрастні процедури та глиняна аплікація на все тіло. Потужний детокс ефект. Обмивання ароманастоєм.
Дає прекрасний омолоджуючий, оздоровлюючий та релаксуючий ефект.
 

SPA-ритуал «Лукомор'я»

Комплексна банна процедура, що включає цукровий пілінг, парку дубовим віником, контрастне обтирання тіла ароматичним льодом у процесі парки та догляд за тілом із застосуванням масок з натуральних інгредієнтів
 

Таєжна парка (парка хвойним віником)
 

 

 

Хаммам

 

Особливості:
Т=+40 + 60 C
вологість 60 – 80%

Особливість турецької лазні в тому, що в ній підлога та лежаки нагріваються до 40-60°С. Кліматичні умови в парилці хаммама дозволяють перебувати там досить довго і не відчувати дискомфорту.
Хаммам — один з найефективніших методів фізіотерапевтичної дії на здоров'я організму і зовнішній вигляд шкіри людини. У середині турецької лазні - просторе приміщення, тут розігріті кам'яні лежаки, які турки називають "чебек-таші". — камінь для живота. «Нехай чебек завжди буде гарячим!» — найпоширеніша турецька приказка.
 

 

Етапи відвідування хаммама
 

Детоксикація

Спочатку бажано полежати на чебек-таші для розігріву. Головне — як слід пропотіти. Потім прийняти душ. Але не намилюватися! Мило або гель залишає на шкірі зволожуючу плівку, і потім масажна рукавичка не може захопити клітки, що омертвіли, прочистити пори, вивести токсини. Адже саме до цього готує шкіру хаммам. Процедура повторюється кілька разів, і тривалість перебування збільшується (завсідники перебувають у хаммамі не менше півгодини).
 

Відлущування

Після душу – сеанс відлущення масажу. Озброївшись спеціальною рукавичкою, масажист ретельно розтирає тіло, скочуючи відмерлі частинки шкіри. Потім тіло ретельно обполіскується водою і намилюється рукавичкою з грубої тканини або спеціальною щіткою. Після відлущування треба вимитися з милом, але без мочалки. Душ завершить очищення і принесе величезну насолоду.
 

 

Процедури в хамамі



Пілінг-масаж

Мильний пілінг тіла спеціальною рукавичкою. Чудове очищення шкіри та антистресовий ефект.
 

Масаж Soap Dream

Очищення з милом Алеппо та масаж мішечками з гімалайською галькою.
Починається масаж з водної процедури в хаммамі – спочатку тіло поливається водою з поступовим підвищенням градуса (від теплої до гарячої), чергуючи з контрастним обливанням холодною.
Наступний етап – пілінг спеціальною рукавичкою та милом Алеппо. Потім – масаж мішечками із гімалайською галькою.

 

Як результат - очищення шкіри, гармонізація емоційного стану, лімфодренажний та приголомшливий релаксуючий ефект.

 

 

Аромасауна

 

Стародавня система підтримки здоров'я за допомогою протиінфекційних властивостей ефірних олій. Тепле приміщення, всередині якого летючі ароматичні речовини, що виділяються ефірними маслами, створюють спеціальну аромаатмосферу і звучить приємна релаксуюча музика. Використовуються ефірні олії та їх композиції.

Основне призначення — місце відпочинку та ароматерапії. Рекомендується після більшості процедур.

 

 

Фінська сауна

 

Особливість:
Т=+90 +120 З
вологість  3 – 15%

Відвідавши нашу фінську сауну, Ви зрозумієте, чому вона така популярна у всьому світі. Крім прогріву, Ви подихаєте «живим» повітрям, наповненим лікувальними ароматами трав, розслабтеся, слухаючи спів птахів під легкий колірний водоспад.
Aquaviva — система, що використовує оптичні та звукові сигнали, що випадково генеруються, для створення атмосфери розслаблення в сауні. Ви отримаєте повний ефект перебування на природі в оточенні співу птахів, шелесту дерев, дзюрчання води.
Сауна — рідна сестра російської парної лазні (до речі, «сауна» у перекладі з фінської якраз і означає «лазня»). Прародителькою російської лазні і сауни є одна і та ж зроблена з колод хата, що нагрівається «по-чорному».
Сухе повітря сауни, що має менші теплопровідність і теплоємність, дозволяє піднімати температуру в сауні до 90-100°С. В результаті охоплення теплом у сауні більше й у цьому її перевага. Однак протиставляти сауну російській лазні не слід — адже як російська парна лазня, так і сучасна модернізована сауна, може бути однаково легко налаштована на будь-який бажаний температурний та вологий режим.
Висока температура сауни впливає на механізми терморегуляції людини, тісно пов'язані з життєво важливими органами та системами. Під впливом тимчасового перегрівання (гіпертермії) змінюються всі функції організму — кровообіг, дихання, властивості крові, виділення та обмін речовин та ін. Контраст у температурі (гаряче і холодне повітря, вода, пара, сніг) посилює вплив на механізми терморегуляції, а через них на багато важливих функцій організму. Дуже низька вологість (менше 15%) сприяє великому потовиділенню і, отже, звільнення від різних шлаків, що утворюються під час обміну речовин. Крім того, свій внесок у прискорення відновлення сил організму робить свій цілющий внесок ефект світла та звуків.

 

Обов'язковий лазневий головний убір!

 

 

Японська лазня – Офуро

 

Особливості:
Т = + 43, + 45, +7 С
вологість - вода

У Європі японська лазня вважається екзотикою. Помилково вважається, що достатньо внести деякі східні мотиви в оформлення лазні. і ось уже вийде справжня японська лазня. Всупереч цій існуючій тенденції, в SPA-центрі «Цунамі» максимально точно відтворена лазня, типова для японського сільського готелю: 2 гідромасажні ванни з температурою 41 і 45°С, що вміщають по 4-6 осіб, та басейн з температурою води в межах від + 6 до + 8°С.
У японську лазню йдуть насамперед за здоров'ям, а вже потім за відпочинком, релаксацією, ясністю розуму, бадьорістю, силою, красою, свіжістю шкіри.
Ретельно помившись, можна сідати у гарячу ванну. Через 10 хвилин перебування в гарячій воді пульс частішає до 120 ударів на хвилину. Після гарячої ванни – зануритися в холодну купіль. Знову у гарячу ванну. І так кілька разів. Після такої лазні треба добре відпочити. Потовиділення ще триває деякий час, і японці, вийшовши з офуро, загорнувшись у простирадло, лежать не менше години на кушетці.
Дослідження японських медиків наголошують, що офуро допомагає впоратися зі стресами, стимулює діяльність серцево-судинної системи та нирок, є найціннішим лікувальним та профілактичним засобом. Вона допомагає за хвороб обміну речовин, знімає ревматичні болі. Ті, хто регулярно відвідують лазню, значно менше хворіють на грип. Японські спортсмени цінують офуро як розвантажувальний засіб.
Не рекомендується користуватися лазнею у гострій стадії захворювань та при загостренні хронічних недуг, а також вагітним жінкам та дітям до 3 років. Протипоказана вона при епілепсії, туберкульозі легень, декомпенсованій серцевій недостатності, вираженій гіпертонії та стенокардії.

 

 

Інфрачервона сауна

 

Особливості:
Т = +40 +60 С
вологість 5 – 10%

Інфрачервона кабіна - нове слово у різноманітному та цікавому світі лазень та саун. Кабіна виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу — ялівцевого дерева, в ній легко і приємно дихається, звучить музика.
Особливість інфрачервоних кабін у тому, що, незважаючи на глибокий прогрів тіла, температура всередині неї не перевищує 40-60 °С (для порівняння в сауні при температурі 100 °С організм людини прогрівається на кілька міліметрів).
Кількість поту, що виділяється протягом півгодинного сеансу, виявляється у 2-3 рази більше, ніж у сауні, та й склад його виявляється іншим. Якщо в сауні він складається на 95% із води і лише 5% — сухого залишку, то в інфрачервоній кабіні це співвідношення 80 до 20. До складу сухого залишку входять жири, холестерол, токсини, шлаки тощо, — тобто відбувається набагато глибше очищення організму.
Дослідження інфрачервоних кабін, проведені в Японії, США, Голландії та Південній Кореї, показали, що вони мають на організм людини ефективний оздоровчий вплив, причому в найнесподіваніших областях. Лікарі стверджують, що інфрачервоні кабіни не мають протипоказань та підходять для людей будь-якого віку. Регулярні півгодинні сеанси ІЧ-прогрівань у таких кабінах знижують рівень холестерину в крові, що сприяє зменшенню ризику серцево-судинних захворювань, інфаркту, благотворно позначається на нормалізації кров'яного тиску, покращує циркуляцію крові та постачання нею органів.

 

 

Понтійська сауна

 

Особливості:
Т=+90 +120 С
вологість 3 – 25%

Дерев'яна лазня, всередині якої зв'язки лікувальних трав та мішечки зі зборами. Нагріваючись, трави наповнюють приміщення ароматом та фітонцидами, що мають протимікробний та антибактеріальний ефект.
Досить інтенсивна термічна процедура, що стимулює обмін речовин та запускає механізми детоксикації. Під час процедури збільшується кількість діючих капілярів, що благотворно позначається на кровопостачанні тканин і органів.
 

Процедури в Понтійській сауні



«Крижане полум'я»

Прогрівання в Понтійській сауні опахалом з аромазволоженням каменів, кріо-масаж крижаним трав'яним настоєм, баночний вакуум-масаж з олією, масаж через холодне простирадло.
 

«Іспанський плащ»

Банна процедура в Понтійській сауні. Соляні аплікації, призначені для зняття інтоксикації, зниження маси тіла, усунення похмільного синдрому.
 

«Парочка»

Від 2-х до 6-ти осіб. Є поетапним, м'яким, глибоким прогріванням. Здійснюється у 3 основні заходи.

 

 

Лазня Гіппократа

 

Особливості:
Т=+40 +60 °С

вологість  60 - 80%

Спеціалізація лазні - проблеми хребта та суглобів. Розроблена найкращими спеціалістами унікальна методика оздоровлення хребта дозволяє відновлювати м'язовий тонус та функції хребта.
Є варіантом східної кам'яної лазні з температурою до 50 градусів і регульованою вологістю. Усередині розміщені 2 кам'яні процедурні столи, що підігріваються, на яких проводяться різні процедури.
 

 

Процедури у лазні Гіппократа


Масаж основних груп м'язів у поєднанні з прийомами суглобової гімнастики та розтяжок. Особлива увага приділяється шийному, поперековому відділам та стопам. Потім людину перевертають на спину. Проводиться масаж — суглобова гра. Далі масаж передньої поверхні стегон та пасивна гімнастика нижніх кінцівок.
Після цього масажується область живота і грудей. Особлива увага приділяється опрацюванню діафрагми та лімфатичних зон. Процедуру на першому столі завершують масажем рук, шиї та голови. Процедура продовжується на півкруглому столі — проводиться тракція (витяг) хребта під різними кутами, що знімає навантаження з міжхребцевих дисків та благотворно впливає на весь опорно-руховий апарат.

 

 

Древньосхідна лазня

 

Особливості:
Т=+40 +60 C,
вологість 60 – 80%

Давньосхідна лазня з температурою від 40 °C до 50 °C і вологістю від 60% до 80%. Мудрість та досвід Стародавнього Сходу представлені поєднанням цілющих властивостей мармуру та кремнію, фітотерапії, масажу та пілінгу.
Давньосхідна лазня нормалізує діяльність серцево-судинної системи, стабілізує артеріальний тиск і функції нервової системи, лікувально впливає на весь організм в цілому. Підвищується еластичність тканин, розслаблюються м'язи, знімаються болі та втома, що накопичилися при фізичних та психічних навантаженнях. Організм отримує можливість швидко розслабитися і швидко відновитися — зарядитися енергією навіть після важкого робочого дня.

Особливість косметологічного ефекту давньосхідної лазні в тому, що на фоні прогріву тіла проводиться медовий, кавовий або шоколадний пілінг-масаж, потім – кріомасаж, і завершує процедуру фруктова маска, що зволожує та живить шкіру. Після давньосхідної лазні шкіра стає особливо ніжною, шовковистою та гладкою.

 

 

Соляна сауна


Особливості:
Т=+40 +50 С

вологість  3 - 15%

Тепла кам'яна печера, атмосфера якої наповнюється цілющими парами натуральної солі. Надзвичайно корисна для профілактики захворювань бронхо-легеневої системи, особливо хронічних та пов'язаних з курінням.
Кам'яна лазня, особливість якої – наявність спеціальної установки, що генерує дрібнодисперсний аерозоль солоної води. В результаті простір приміщення наповнюється дрібними краплями солоної води, які при вдиханні надають лікувальну дію: сприяють очищенню бронхів (виведенню мокротиння), знижують алергічні прояви багатьох захворювань (хронічні бронхіти, бронхіальна астма, полінози). Підвищується імунітет слизової оболонки дихальних шляхів та, як наслідок, зростає стійкість до інфекцій.

 

 

Традиційна лазня

 

Особливості:
Т = +60 +90 З
вологість 30 – 60%

Парна виконана у вигляді дерев'яного будиночка з колод. Традиційна піч кам'янка дає можливість піддавати жару за своїм бажанням, хлюпнувши води на гаряче каміння печі, створюючи парові поштовхи.
У лазні повітря заповнюється насиченою водяною парою, температура «туманного» повітря піднімається до 60-90 °С. Парне відділення обладнане лавками, розташованими на різній висоті від підлоги: що вище, то гарячіше. При відвідуванні російської лазні посилюється кровообіг у шкірі, підшкірній клітковині, прискорюється обмін речовин, відкриваються пори, виводяться токсини – йде очищення шкіри організму загалом. Як результат – підвищення витривалості, працездатності, опірності організму до простудних захворювань.
Обов'язковий лазневий головний убір! Допускається вживання таких напоїв як квас, морс, чай, натуральний сік. Виключаються алкогольні напої, у т.ч. пиво.
Після лазні – душ чи сніжна кімната. Потім – басейн. І обов'язково – відпочинок.
 

 

Процедури в російській лазні


Масаж віником дубовим/березовим

Масаж, який посилює кровообіг у шкірі, підшкірній клітковині, м'язах. Сприяє посиленню обміну речовин, очищенню від мікробів, небезпечна дія яких нейтралізується фітонцидами, що містяться у листі віника та настоях трав. Їхні корисні речовини проникають у пори шкіри, благотворно впливаючи на центральну нервову систему, зміцнюючи серце і судини.
 

Масаж віником та медовий пілінг

Найвідоміша російська банна процедура. Поєднання ритуалу парки віником (березовим/дубовим) з проведенням медового пілінгу. Прекрасний омолоджуючий та релаксуючий ефект.